Сукупна праця - запорука успіху

14:06, 15-01-2023

Студенти кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту навчаються не тільки з науково-педагогічними працівниками кафедри, а і з науково-педагогічними працівниками кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. Це зроблено для того, щоб студенти бачили роботу фахівців, якими вони стануть, з обох сторін: з технічного боку та з боку апаратно-програмного забезпечення. Студенти працюють з інформаційними системами, вивчають їх можливості та паралельно аналізують, який захист цих систем можливий з технічної сторони. Завдяки цьому, у майбутніх спеціалістів розвивається всебічне бачення вирішення проблем, розширюється кругозір можливостей та відчуття важливості кожної дисципліни та науки, і що вони завжди працюють вкупі.