Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій посів 6 місце за рейтингом серед ВНЗ

10:11, 24-05-2023

Маємо круті результати незалежного опитування DOU (всеукраїнського ІТ-ком'юніті) щодо українських вишів!

Державний університет телекомунікацій (нині ДУІКТ) зайняв 6 позицію в рейтингу завдяки високим зарплатам своїх випускників і студентів і їхній готовності рекомендувати ЗВО.

Пишаємось!

Також з цікавого:

• Понад 90% айтівців мають вищу освіту або здобувають її, і тільки 4% не рекомендують нинішнім абітурієнтам здобувати вищу освіту.
  • 77% студентів і недавніх випускників рекомендували б нинішнім абітурієнтам ЗВО в Україні, 19% — за кордоном.
  • 79% нинішніх студентів українських університетів вчаться повністю онлайн.
  • Більшість студентів київських ЗВО, як і університетів, розташованих поблизу лінії бойових дій, вчаться повністю онлайн.
  • 34% студентів вважають очне навчання більш ефективним, а 30% — дистанційне навчання.

Детальніше про результати опитування можно дізнатись за посиланням !

Також,запрошуємо Вас до нашого нашого телеграм каналу - де Ви зможете дізнаватися актуальну інформацію щодо вступу на нашу спеціальність!