Студентські наукові гуртки кафедри Системного аналізу

15:59, 03-03-2024

Сучасна підготовка у технічному вищому навчальному закладі вимагає від студента освоєння великого блоку теоретичних знань та практичних навичок.

Підвищення якості освіти багато в чому залежить від мотивації студента та використання в освіті інноваційних форм навчання. Студентські наукові гуртки дозволяють студентам не тільки підвищити якість професійних знань, а й вибрати подальшу спеціалізацію, сприяють освоєнню навичок науково-дослідної роботи, підвищують активність та почуття відповідальності студентів, дають їм досвід організаційної та публікаційної діяльності. Учасники наукових студентських гуртків надалі можуть зупинити свій вибір на професії вченого чи викладача, що сприяє підтримці кадрового складу вищих навчальних закладів.

Керівники студентських наукових гуртків кафедри СА стверджують, що головна їх мотивація – надання практичних навичок, поглиблення теоретичних знань та залучення талановитих студентів до науково-дослідної роботи.

Студенти відзначають позитивне значення участі в олімпіадах та конференціях, що вимагає від них додаткового поглибленого вивчення предмета, уміння працювати в команді.

На кафедрі Системного аналізу працюють такі студентські гуртки:

• «Принципи та особливості розробки складних корпоративних інформаційних систем»
    Керівник – доцент кафедри СА, к.е.н. Козаченко Сергій Якович
  • «Сучасні тенденції в markup engineering»
    Керівник – ст. викладач Корецький Олександр Валерійович
  • «Штучний інтелект та машинне навчання»
    Керівник – ст. викладач Кузміч Михайло Юрійович
  • «Сучасні методи аналізу даних»
    Керівник – ст. викладач Чернецький Олександр Василійович

Запрошуємо всіх бажаючих приймати активну участь у роботі студентських наукових гуртків нашої кафедри.

Шановні випускники шкіл та коледжів завітайте до нас у день відкритих дверей, який проходить щочетверга за адресою: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 125 та дізнайтеся більше про те, як відбувається навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.

Кафедра Системного аналізу запрошує вас до навчання за спеціальністю 124 Системний аналіз!

Галузь знань – 12 Інформаційні технології. Підготовка ведеться за освітніми рівнями бакалавр та магістр.

Підписуйтесь на наші спільноти, щоб бути першими в курсі усіх подій кафедри СА: