День відкритих дверей на кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж

11:02, 07-03-2024

Шановні абітурієнти та їх батьки!

Запрошуємо Вас, відвідати день відкритих дверей щоп’ятниці з 15:00 на кафедрі Телекомунікаційних систем та мереж, за адресою м. Київ, вул. Солом’янська, 7, каб. 208.

Ви зможете отримати інформацію щодо особливостей спеціальності, інноваційних змін в навчанні втілених на кафедрі, ознайомитися з матеріально-технічною базою та лабораторіями з сучасним обладнанням, які дозволять в майбутньому зайняти перше високооплачуване робоче місце в провідних телекомунікаційних компаніях.

Також, Ви можете ознайомитися з Віртуальним туром по нашими лабораторіям за посиланням.

Ми з радістю чекаємо на Вас!

Додаткову інформацію Ви можете уточнити за номером телефону:

Завідувач кафедри Заїка Віктор Федорович
Моб: +380 63 485 2406

Якщо ти хочеш дізнатися як працюють телекомунікаційні мережі, які дозволяють спілкуватися і обмінюватися інформацією будь з ким, з будь якого куточку світу, та поринути у світ безмежних інформаційно-комунікаційних технологій, запрошуємо на Кафедру Телекомунікаційних систем та мереж.