Дослідження основ базових компетенцій для опанування дисциплін кафедри

11:08, 13-03-2024

Сучасні навчальні технології викладання дисциплін формуються кафедрою МВТ, виходячи із усестороннього дослідження, підтвердження правомірності висновків, результатів наукової, виробничої та педагогічної сторін їх апробації.

Дослідження із зазначених питань проводять викладачі та студенти третіх - п'ятих курсів при вивченні дисциплін Основи телебачення та радіомовлення, Комп'ютерне моделювання процесів обробки інформації, Системи мобільного зв'язку.

До наукових напрямків, які визначають базові компетенції багатьох дисциплін відносяться: Теорія інформації (створення штучних інформаційних систем), Основи проектування та комунікаційних систем (зміст робіт), Теоретичні основи електротехніки моделювання процесів обробки інформації у телекомунікаційних системах.

Досягнення сучасного рівня розвитку суспільства і держави неможливо без використання обчислювальних систем, систем передачі інформації, мобільних та безпроводових систем - мереж телекомунікації та управління мережами зв'язку. Широке впровадження мобільних та безпроводових систем обумовлюється наявністю фінансових, людських і програмно-технічних ресурсів. Наявність зазначених ресурсів в громадських, виробничих і державних утвореннях обмежена. Тому, пошук раціональних складових мобільних та безпроводових систем в цілому є актуальним завданням нових розробок і досліджень, що дозволяє досягти заданий рівень якості обробки інформації з мінімальними витратами на створення і експлуатацію шляхом перерозподілу значень їх параметрів, зробити цілеспрямованим, організованим процес побудови раціональної телекомунікаційної системи.

Шановні абітурієнти!!!

Запрошуємо на навчання до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за престижною, актуальною, перспективною спеціальністю 172 - Електронні комунікації та радіотехніка! на кафедру мобільних та відеоінформаційних технологій  за освітньою програмою:

бакалаврів “Мобільні телекомунікації та системи цифрового телебачення”

та

магістрів “Апаратура радіозв’язку, радіомовлення і телебачення”

Якщо у Вас виникають питання щодо вступу  на кафедру МВТ,

ЗВЕРТАЙТЕСЬ ДО НАС: Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136;

тел., Viber/Telegram 068-219-50-50

або

приходьте і ми Вам допоможемо на місці за адресою:

Київ, вул. Солом’янська 7, каб. 136

з 9:00 до 16:00!