Вступ 2024: Вступникам реєстрацію на участь в НМТ 2024 - розпочати!

16:48, 14-03-2024

До уваги всіх абітурієнтів! Починаючи вже з 14 березня, реєстрацію на основну сесію національного мультипредметного тесту відкрито!

Дана процедура триватиме включно до 11 квітня.

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступникові/вступниці необхідно, за допомогою спеціального сервісу, створити персональний кабінет зазначивши в ньому особисті дані, а саме:

• ПІБ;
  • Дату народження;
  • Дані документа, що посвідчує особу;
  • Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП);
  • Вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де ви плануєте проходити НМТ;
  • Завантажити скан-копії та/або фото-копії реєстраційних документів;

Та надіслати внесену інформацію, та копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.

Корективи до реєстраційних даних, в особистому кабінеті, можна буде вносити до 15 квітня.

Додатковий період реєстрації, для осіб які з поважних причин не змогли прийняти участь в основній сесії НМТ, буде проходити з 10 по 15 травня.

Самі ж сесії тестування пройдуть за наступними термінами:

• Основна (14 травня - 25 червня);
  • Додаткова (11 - 19 липня).

Підписуйтесь на наш телеграм канал, щоб бути в курсі усіх новин щодо вступної кампанії у цьому році!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем бажає успіхів в складанні національного мультипредметного тесту, та запрошує всіх охочих, поринути у світ інформаційних технологій, до себе на навчання!