Спортивний досвід армрестлерів Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій допомагає перемагати

14:38, 15-03-2024

08-14 березня 2024 року у Закарпатському місті Воловець відбувся чемпіонат України з армреслінгу серед дорослих, молоді та юніорів. У турнірі взяли участь спортсмени з 20 областей України — майже 500 учасників! Атлети зійшлися в запеклій боротьбі за титул чемпіона, та можливість представити країну на міжнародній арені!

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій делегував на змагання спортсменів-армрестлерів від команди ДУІКТ з армреслінгу студентів ННІЗІ Моржук Тетяну та Козеренко Дмитра, які боролися серед молоді та дорослих на ліву й праву руку.

Вітаємо наших спортсменів з успішними виступами на чемпіонаті з армспорту! Бажаємо успіхів, наснаги, подальших спортивних нагород та нових звершень!