Щоденники кіберзахисника. Нікіта Литвинов: приклад відданості та допитливості у світі ІТ

14:43, 19-03-2024

Нікіта Литвинов – один із найбільш відомих та активних студентів 1 курсу кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. Якщо Нік під час Вашої пари абсолютно випадково зануриться у захоплюючий пошук чогось цікавого у телефоні, і Ви абсолютно справедливо будете вимагати його якнайшвидшого повернення із абсолютно правильною відповіддю на найскладніше питання із прикладного програмування або фізики чи англійського перекладу налаштування комп’ютерної системи то будьте певні - блискавично повернувшись, він цю відповідь надасть; і подобається Вам це чи ні - але менш ніж 95А ви не будете мати права поставити.

Нікіта вирішив поступити саме на кафедру Інформаційної та кібернетичної безпеки тому, що це направлення одне з найбільш популярних та найскладніших у сучасному ІТ світі. Як стверджує наш бакалавр – мови програмування можна вивчити озброївшись знайомим програмістом чи курсами, але всі таємниці кібербезпеки рік за роком відкривають своє прекрасне обличчя під час навчання на кафедрі ІКБ. Треба зазначити, що без базової підготовки засвоїти основні засади інформаційної безпеки дуже важко тому під час навчання у школі майбутній кібер-офіцер активно вивчав все, що стосується ІТ. Це направлення викликало у нього великий інтерес та незламне бажання навчитись. Окрім технічних предметів студент обожнює вивчати англійську мову на кафедрі ІКБ і не тільки тому, ще без цієї мови у ІТ ніяк, а саме через англійську культуру, яка своєю магічною чарівністю та досконалістю надихає розвиватись та шукати кращих результатів. Він, навіть, уже забув коли останній раз дивився кінофільми українською мовою. Дізнавшись про його успіх, старший викладач кафедри ІКБ Микола Валентинович Сич попросив саме Нікі проводити волонтерські онлайн заняття English speaking club із В’єтнамськими учнями. Студент із задоволеннями ділиться знаннями зі школярами, при чому завжди вимагає від них більшого, ставлячи їм складні питання і таким чином підвищуючи мовний рівень. У вільний від навчання час бакалавр розроблює web-додатки та активно вивчає можливості отримати посаду фахівця із захисту інформації; і, не дивлячись на постійну зайнятість, інколи знаходить час відвідати спорт зал.

Майбутнім студентам, які крокують у світ інформаційної безпеки, Нік радить не лише розвивати технічні навички, але й відкривати двері до королівства англійської мови. Це не лише інструмент комунікації, але й ключ до міжнародного розуміння та успіху. Тому пам'ятайте: вивчайте, творіть і ніколи не зупиняйтеся у своєму професійному й особистому зростанні.

У світі ІТ, де швидкість та знання – ключі до успіху, Нікіта Литвинов став прикладом відданості й допитливості. Його стежку освіти переплітають технічна майстерність, культурна відкритість та незламне прагнення до вдосконалення. Майбутній експерт інформаційного захисту не просто впевнено крокує шляхом студента ІКБ, він став його активним творцем, який надихає інших своїм прикладом.