22:11, 21-03-2024

16-19 березня 2024 року у місті Луцьку проходили змагання з важкої атлетики за програмою ХІХ літньої Універсіади України. Участь у змаганнях взяло 108 студентів з 29 закладів вищої освіти 13 регіонів України.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій делегував на змагання спортсменів-важкоатлетів від команди ДУІКТ студентів ННІЗІ Коваленко Владислава та ННІТК Федорова Любомира, які принесли додаткові бали до столичного заліку серед регіонів, які вибороли третє місце – м. Київ (616 очок).

Метою змагань як завжди є розвитку фізичної культури та спорту, зокрема важкої атлетики, у закладах вищої освіти, що сприяє масовому залученню студентів до занять спортом та підготовці до участі у міжнародних змаганнях.

Вітаємо наших спортсменів з успішними виступами! Бажаємо успіхів, наснаги, подальших спортивних нагород та нових звершень.