Всеукраїнська науково-технічна конференція «Застосування програмного забезпечення в інформаційно-комунікаційних технологіях»

18:44, 13-03-2024

Кафедра інженерії програмного забезпечення Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених до участі у Всеукраїнській науково-технічній конференції «Застосування програмного забезпечення в інформаційно-комунікаційних технологіях».

Захід відбудеться 24 квітня 2024 року.

Мова конференції: українська, англійська.

Напрямки роботи конференції:

• Секція 1. Розробка програмного забезпечення для телекомунікацій
  • Секція 2. Бази даних та знань, інтелектуальний аналіз та обробка інформації
  • Секція 3. Теорія надійності програмно-апаратних систем
  • Секція 4. Безпека програм та даних в інфокомунікаційних технологіях
  • Секція 5. Системи штучного інтелекту та нейронні мережі
  • Секція 6. Розробка ігор та ігрофікація освітніх та бізнес процесів
  • Секція 7. Хмарні технології
  • Секція 8. Автоматизація та управління бізнес процесами.

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА!

Матеріали надсилати до 23.04.2024 року за допомогою  гугл-форми: https://forms.gle/ZcKpuGrsA8YF5mU48

Вимоги до публікацій:

• Тези доповідей, обсягом 1-3 сторінки формату А4,
  • редактор Word,
  • шрифт Times New Roman,
  • кегль 14,
  • міжрядковий інтервал 1,
  • поля: верхнє та нижнє – 2 см, ліве - 2,5 см, праве – 1,5 см,
  • формули в редакторі Equation 3,0.

Порядок оформлення:

• Назва (великими літерами),
  • ПІБ, назва вищого навчального закладу, назва групи, спеціальності (повна)
  • ПІБ наукового керівника, посада (повна назва кафедри та закладу вищої освіти), науковий ступінь, вчене звання
  • По тексту використовуються заокруглені дужки, для посилань на джерело – квадратні: [12, с. 56–57; 14, с. 23], [14, с. 23],
  • Список використаних джерел (не більше 4 джерел) друкується наприкінці тез в алфавітному порядку. Посилання оформлюються за стандартами в Grafiati.

Файл тез доповідей повинен мати назву:

Прізвище_Ініціали _Секція_№.docx (або doc).

Приклад оформлення тез

За зміст та якість поданих тез несе відповідальність автор. Тези студентів приймаються тільки з керівником!

Тези, які не відповідають вимогам та містять академічний плагіат розглядатися не будуть.