Вступ 2024: Вступ до магістратури

09:37, 30-03-2024

Шановні вступники! Цього року для вступу в магістратуру необхідно здати ЄВІ, реєстрація на основну сесію якої, відповідно до Закону України, відбудеться вже з 07 до 29 травня, а на додаткову: 17–21 червня 2024 року.

Реєстрацію на випробування здійснюватиме приймальна комісія закладу вищої освіти, які прийматимуть до себе на навчання за результатами ЄВІ. Після реєстрації, учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури».

До 17 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до 26 липня – учасники додаткової сесії.

Самі ж вступні випробування відбудуться:

• Основна сесія: 24 червня —  15 липня;
  • Додаткова сесія: 31 липня —  14 серпня.

Результати з яких будуть доступні на інформаційних сторінках учасників до 20 липня - для основної сесії, та додаткової – до 20 серпня.

Вступник також може зареєструватися на ЄВІ дистанційно. Починаючи з 2024 року така реєстрація можлива лише за умови подання до приймальної комісії разом із комплектом реєстраційних документів анкети-заяви, на яку накладено кваліфікований електронний підпис (КЕП) вступника.

Під час проведення ЄВІ для вступників з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я, може бути створено спеціальні умови, які визначено законодавством, а також інші особливі (спеціальні) умови, які, враховуючи технологію проведення тестування в комп’ютерній формі та матеріально-технічні можливості пунктів тестування, можливо створити.

Звертаємо увагу також на те, що реєстрація для участі в ЄВІ здійснюватиметься на одній і тій самій сторінці закладу вищої освіти, доступ до якої буде можливим за одними й тими самими логіном та паролем.

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу щоб бути в курсі усіх актуальних новин щодо вступної кампанії у цьому році!