Вступ 2024: Фаховий управлінець – запорука успішного майбутнього держави!

15:35, 25-04-2023

На жаль, у наш час не вистачає досвідчених фахівців у сфері управління державою...

Для успішної роботи управлінець має володіти низкою якостей та компетентностей, серед яких:

• лідерські задатки;
  • стратегічне мислення і керівництво;
  • технічні та технологічні навички;
  • уміння вибудовувати відносини і створювати команду;
  • уміння подати себе і спілкуватися;
  • управління змінами та ін.

Саме для підготовки та виховання таких фахівців у Державному університеті телекомунікацій втілена інноваційна програма підготовки управлінців за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», яка передбачає початок оволодіння управлінськими знаннями та навичками з перших днів навчання.

Так, наші студенти опановують «мистецтво управління» вивчаючи прикладні дисципліни такі, як «Теорія та історія публічного управління», «Основи публічного управління та адміністрування», «Теорія держави та права», «Теорія соціальних комунікацій та інформації у публічному управлінні», «Публічне управління», «Організація діяльності державного службовця», «Політологія та політтехнології», які створюють теоретичну та практичну основу знань та вмінь майбутніх фахівців публічного управління та адміністрування.

Програмою підготовки за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» передбачено проведення 50% теоретичних та 50% практичних занять з кожної дисципліни, що дозволяє нашим студентам закріплювати теоретичні знання та набувати якісних практичних навичок. Крім того, тричі на тиждень по дві навчальних години проводяться заняття з «Англійської мови», а на 3-му та 4-му курсах не менше двох дисциплін кафедри викладається тільки англійською мовою.

Всі заняття проводяться в спеціалізованих аудиторіях, обладнаних сучасними мультимедійними засобами, комп’ютерами, котрі підключені до мережі Internet 5G.

Для здійснення навчально-наукового процесу кафедра публічного управління та адміністрування має високопрофесійний науково-педагогічному склад, який нараховує дев’ять докторів наук та п’ять кандидатів наук.

Важливою складовою навчального процесу в нашому університеті є проходження практики студентами в органах державного управління вже з другого курсу навчання, що дає змогу не лише зрозуміти зміст особливості праці державного службовця, закріпити практичні навички, набути певних компетенцій, але й дає змогу продемонструвати нашим партнерам професійні здібності наших студентів.

До речі, вже з 17 квітня 2023 року всі заняття для першого та другого курсів проводяться в очній формі в навчальних аудиторіях університету!

Шановні абітурієнти 2023 року!

Чекаємо на Вас на навчання

у Державному університеті телекомунікацій

на кафедрі публічного управління та адміністрування!