Укр.

Не знаннями єдиними…

17:14, 09-06-2023

8 червня 2023 року в Державному університеті телекомунікацій Благодійним фондом «Солом’янські котики» для студентів, співробітників та науково-педагогічних працівників був проведений тренінг з надання домедичної допомоги у випадках гострої та критичної кровотечі. Було проведено 2 сесії: о 10:00 та о 14:30.

Усі присутні отримали практичні навички зупинки критичної кровотечі, тампонування ран з кровотечею, бандажування відкритих ран та первісного рятування поранених з втратою свідомості.

Ці навички є надважливими у повсякденному житті будь-якої людини. А зараз, в сучасних військових умовах, вони буквально можуть врятувати життя кожному з нас!

4 години практичного медичного навчання змусили кожного з учасників вчергове замислитися над значущістю людяності й відповідальності за збереження життя не тільки власного, а будь-кого, хто потрапив в екстремальну ситуацію із загрозою для життя! Ці 4 години наповнили кожного з учасників тренінгу вдячністю нашим військовим медикам, які рятують наших захисників, адже кожен з нас зміг, хоча й опосередковано, доторкнутися до їх повсякденної роботи!

Щиро дякуємо нашим тренерам та інструкторам – співробітникам Благодійного фонду «Солом’янські котики» за навчання! Зичимо успіху їм в їхній роботі! Низько вклоняємося нашим медикам, що рятують життя наших захисників!

Кафедра Публічного управління та адміністрування тримає освітній фронт, разом зі своїми колегами з Державного університету телекомунікацій, поруч з нашими воїнами ЗСУ!

Віримо в нашу найшвидшу Перемогу!

Слава Україні!