«Graduate Talent Programme for Ukrainian students»: зустріч студентів кафедри публічного управління та адміністрування ДУІКТ в рамках співпраці з Мінінфраструктури зустрілися з Міністром клімату, енергетики та житлово-комунальних послуг Данії

19:02, 10-04-2024

У рамках офіційного візиту до України делегації Данського Королівства на чолі з паном Міністром клімату, енергетики та комунальних послуг Данії Ларсом Огором за підтримки програми Українсько-данського енергетичного партнерства UDEPP відбувся запуск пілотної студентської програми «Graduate Talent Programme for Ukrainian students» («Молоді таланти сфери енергоефективності»).

Студенти кафедри публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій спільно зі студентами з Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» поспілкувалися з паном Міністром Данії, поділилися враженнями від можливості долучитися до нової програми для талановитої молоді та відвідати під час стаді-туру Данське енергетичне агентство, Коледж Університету Копенгагена, зразкові об’єкти енергоефективності та відновлюваних джерел енергії Данії.

Завдяки започаткованій співпраці студенти зможуть освоїти досвід публічного адміністрування однієї з найуспішніших країн світу та застосувати отримані знання та навички в публічних інституціях України.

Студенти дали інтерв’ю данській пресі щодо їх очікувань від візиту до Копенгагена та перспектив стажування, розповіли як високо вони цінують таку можливість для них та увагу пана Міністра особисто. Студенти склали найкраще враження на Данську делегацію, то ж пан Міністр Ларс Огор висловив зацікавленість особисто вітати їх в Копенгагені під час навчального туру.

Представниками Мінінфраструктури під час зустрічі було наголошено на важливості формування нового покоління спеціалістів полісі мейкінгу у сфері енергоефективності і відновлювальних джерел енергії та на зацікавленості в масштабуванні започаткованої пілотної програми «Молоді таланти сфери енергоефективності».