Укр.

Шлюб – це свідомий вибір: для студентів ДУІКТ провели важливий психологічний тренінг

16:15, 30-04-2024

30 квітня 2024 року в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій, в рамках програми «Міцна сім’я» служби у справах дітей та сім’ї КМДА, пройшла зустріч-тренінг зі студентами першого курсу Навчально-наукового інституту інформаційних технологій.

На зустрічі студентам допомогли усвідомити, що означають такі поняття, як «сім’я», «шлюб», «готовність до шлюбу» та проаналізувати очікування від свого партнера. А разом з тим окреслили й основні труднощі, які призводять до сімейних конфліктів, та способи вирішення цих конфліктів.

Головним модератором та керівником зустрічі була Олександра Скоромна - викладачка соціально-педагогічних дисциплін, тренерка-керівниця напряму роботи з молоддю ГО «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив»,

Вказана програма КМДА має на меті підготувати молодь до подружнього життя, зокрема сформувати навички відповідального батьківства.

Автори програми намагаються сформувати психологічну, мотиваційну та соціальну готовність молоді до створення сім'ї. І при цьому зробити так, щоб зруйнувались негативні стереотипи та уявлення про сімейно-родинні взаємини та з'явилась можливість запобігти і попередити проблеми і негаразди у сім’ї.