17:07, 06-02-2024

07 березня 2024 року об 11:00 на засіданні спеціалізованої вченої ради  Д 26.861.07 Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбудеться захист дисертаційної роботи  Петькун Світлани Михайлівни на тему «Теоретико-методологічна концептуалізація механізмів державного управління соціальною безпекою України в умовах цифрової трансформації», представленої на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 «Механізми державного управління».

Захист відбудеться за адресою: 03110, м. Київ, вул. Солом’янська, 7; конференц-зала.

Опоненти:

1. Петроє Ольга Михайлівна, доктор наук з державного управління, професор, завідувач відділу дослідницької діяльності університетів Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України;
  2. Матвейчук Людмила Олександрівна, доктор наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
  3. Горник Володимир Гнатович, доктор наук з державного управління, професор, директор Навчально-наукового інституту управління, економіки та природокористування Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку