Переваги вивчення англійської мови

14:28, 24-01-2024

Напевно, ніхто не сумнівається, що вивчення англійської мови надає лише переваги. Можна вчитися як індивідуально, так і через інтернет.

Неважливо який метод ви оберете, головне щоб навчання приносило користь, радість і задоволення. Вивчення англійської мови може стати вашим хобі. Такий підхід обов’язково допоможе при навчанні.

Завжди варто пам’ятати про користь вивчення англійської мови.

Англійська мова, як засіб оволодіння знаннями

Знаючи англійську мову, ви можете розвивати свої захоплення. Адже це мова різноманітних галузей, знань, серед них:

• Інформатика
  • Медицина
  • Генетика
  • Біотехнології

Щоб розширити знання в цих дисциплінах, потрібно використовувати спеціалізовану літературу, яка зазвичай доступна англійською мовою. А при вивченні принципів інформатики, знання цієї мови просто необхідне.

Мова світового бізнесу

У всьому світі бізнес ведеться в основному англійською мовою. Займаючись підприємницькою діяльністю, ви їздитиме на міжнародні конференції, читатимете газети та журнали іноземною мовою.

Мова комп’ютерних програм

При використанні комп’ютера слід пам’ятати, що більшість програм написано англійською мовою. Знаючи їх, ви зможете краще розбиратися в програмах. Адже тільки деякі програми перекладені українською мовою.

Простота

Перевага вивчення англійської мови полягає ще і в тому, що англійська мова досить простаі тому її вивчення не повинно становити труднощів. Вона має нескладний алфавіт – без крапок, тире, діакритичних знаків. Англійські букти дуже прості. Наприклад, ви можете порівняти  англійську мову за складністю з такими мовами як:

• китайська
  • арабська
  • японська

Анлійська мова мова має прості форми множини, які легко вивчити. У реченнях використовується певний порядок слів, що не міняються місцями, як у слов’янських мовах.

Отже, вивчення англійської мови надає багато переваг. Якщо ви скористуєтеся данним фактом, то це дозволить вам розширити свій кругозір та суттєво поповнювати базу знань в найрізноманітніших галузях.

Науково-методичне повідомлення підготував ст.викладач О. Петров