Укр.

Втілення технології Hyper-detect в навчальний процес кафедри систем інформаційного та кібернетичного захисту

20:34, 13-10-2023

На кафедрі системи інформаційного та кібернетичного захисту продовжується процес активної підготовки студентів, випускників кафедри до одержання першого робочого місця в сфері інформаційного та кібернетичного захисту.

Протягом тижня в межах навальних дисциплін здійснювалась підготовка до надання необхідних практичних навичок студентам 3 курсу кафедри по ознайомленню з програмним застосунком Hyper-Detect від компанії Bitdefender. Цей продукт поєднує в собі штучний інтелект та евристичний аналіз, що дозволяє виявляти навіть найбільш приховані кіберзагрози.

В ході ознайомлення було висвітлено ключові особливості Hyper-Detect, зокрема його здатність виявляти 0-day вразливості та атаки на ранніх етапах та порядок функціонування застосунку в режимі реального часу.  Застосунок  Hyper-Detect,  має властивість працювати в реальному часі, що робить його надзвичайно ефективним в умовах активних атак.

Опрацьовувались питання поглибленої підготовки студенти до використання застосунку Hyper-Detect по процедурам, що визначені саме для спеціалістів з інформаційної безпеки та адміністраторів мереж.

В ході ознайомлення всі студенти були отримали необхідну теоретичну підготовку та БУЛИ залучені до проведення практичних дій щодо відбиття кібератак та забезпечення захисту мережі від несанкціонованого доступу.

Саме такий підхід до організації навчального процесу на кафедрі, забезпечує ефективне навчання майбутніх спеціалістів, що вирізнятиме їх з поміж інших під час отримання першого робочого місця.