Укр.

Сучасний зміст навчання на кафедрі - запорука високих дясягнень

10:27, 17-12-2023

Вступ до навчання на кафедру систем інформаційного та кібернетичного захисту стає запорукою одержання студентами високих теоретичних знань та практичних навичок і дозволяє сформувати особисту навчальну траєкторію не тільки першого, бакалаврського рівня вищої освіти але може забезпечити засвоєння знань на другому, магістерському рівні та на третьому, аспірантському рівні.

Свідченням чого є успішний захист дисертаційної роботи на здобуття ученого ступеня доктора філософії  аспірантом нашої кафедри – Шапраном Олександром, який відбувся 8 грудня 2023 року.

Комісія в склад провідних вчених нашого університету в присутності шановних опонентів уважно вивчила подану на захист дисертаційну роботу, перевірила рівень знань та умінь, які проявив наш аспірант при підготовці та в ході захисту дисертаційної роботи.

Комісія об’єктивно та виважено обговорила якість та науковий рівень поданої дисертації, звертаючи увагу на позитивні сторони та зауваження по  роботі. По результатам розгляду та обговорення рішенням разової спеціалізованої вченої ради аспіранту кафедри, Олександру ШАПРАНУ одноголосно було присвоєне вчене звання доктора філософії.

Колектив кафедри вітає Олександра з цією яскравою та важливою подією та запрошує всіх зацікавлених до вступу на навчання на нашу кафедру.

Якісний теоретичний зміст навчання, найбільш перспективні та затребувані на ринку праці практичні навички та уміння забезпечують нашому випускнику значні переваги при обранні першого робочого місця.