Укр.

З Новим 2024 Роком та нових перспектив в навчанні

10:32, 01-01-2024

Шановні студенти, вітаємо вас з прийдешнім Новим Роком та хочемо побажати вам досліднецького ентузіазму, сил та наснаги до нових звершень. Нехай новий рік принесе вам здійснення мрій та досягнення поставлених цілей, а наша кафедра буде всіляко цьому сприяти.

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій має сучасне матеріально-технічне забезпечення, яке дозволяє студентам отримувати актуальні знання та навички в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки.

Навчальний процес за спеціальністю 125 – «Кіберпезпека та захист інформації» повністю забезпечується на матеріально-технічній базі Університету та Навчально-наукового інституту захисту інформації що дозволяє студентам одержувати актуальні знання в галузі інформаційної безпеки.

Студенти мають можливість використовувати комп’ютерні класи нашої кафедри та інших кафедр університету. Усі комп’ютери кожної з аудиторій з’єднані в локальні комп’ютерні мережі, підключені до локальної мережі Університету і глобальної комп’ютерної мережі Інтернет.

До складу матеріально-технічного забезпечення кафедри входять:

• Комп'ютерні класи, оснащені сучасними комп'ютерами та програмним забезпеченням.
  • Лабораторії з вивчення кібербезпеки, в яких студенти можуть практикуватися у вирішенні завдань з кібербезпеки.
  • Бібліотека, в якій зберігається велика колекція книг, статей та інших матеріалів з інформаційної та кібернетичної безпеки.

Це обладнання дозволяє студентам отримувати практичні навички роботи з сучасними інформаційними технологіями, навчатись за останніми тенденціями в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки та досліджувати актуальні проблеми в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки.

Матеріально-технічне забезпечення кафедри постійно оновлюється та розширюється. Це дозволяє кафедрі забезпечувати високу якість освіти та готувати випускників, які відповідають вимогам сучасного ринку праці.

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій запрошує всіх бажаючих навчатися у галузі інформаційної та кібернетичної безпеки.