Багатофункціональний пошуковий прилад ST 032 – незамінний інструмент для виявлення закладних пристроїв

18:47, 21-01-2024

У рамках опанування навчальної програми за спеціальністю 125 Кібербезпека та захист інформації, спеціалізації Технічні системи інформаційного та кібернетичного захисту, студенти кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій вивчають прилади пошуку закладних пристроїв. Зокрема, використовується багатофункціональний пошуковий прилад ST 032.

Прилад ST 032 призначений для виявлення радіотехнічних засобів негласного отримання інформації (РЗ НГОІ), а також інших радіотехнічних пристроїв. Він має такі основні функції:

• Виявлення та визначення місця розташування радіовипромінювальних РЗ.
  • Виявлення та визначення місця розташування РЗ, що працюють з випромінюванням в інфрачервоному діапазоні
  • Виявлення та визначення місця розташування РЗ, що працюють з випромінюванням в ультразвуковому діапазоні
  • Виявлення та визначення місця розташування РЗ, що працюють з випромінюванням в електромагнітному діапазоні.

Прилад має компактний розмір і зручний у використанні. Він може використовуватися в різних умовах, включаючи приміщення, відкриті простори та транспортні засоби.

Студенти кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту вивчають принципи роботи приладу ST 032 і практичні навички його використання. Це дозволяє їм набути необхідних знань і навичок для успішної кар'єри в галузі кібербезпеки.

Навчання на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту дає студентам необхідні знання та навички для успішної кар'єри в галузі кібербезпеки. Фахівці з кібербезпеки є високо затребуваними на ринку праці, і їхня робота є важливою для захисту критичної інфраструктури та особистої інформації.