Нові досягнення випускників кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту

11:49, 27-01-2024

Зміст навчальних дисциплін, рівень викладацького складу, наявність сучасної матеріально-технічної бази забезпечення навчального процесу, ретельність та старанність створюють умови до оволодіння студентами-випускниками кафедри високого рівня знань та умінь в галузі інформаційних технологій та технічного захисту інформації. Це забезпечує нашим студентам високі конкурентні переваги на ринку праці та першочергове просування на високооплачувані робочі місця в ІЕ-галузі.

Підтвердженням цього свідчить те, що випускниця кафедри Cистем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Тамара Берестяна потрапила у фінал програми Seeds For Future, що відбувалася у мвсті Шенжень, Китайська народна республіка.

Програма Seeds For Future - це міжнародна ініціатива компанії Huawei, яка об'єднує талановитих молодих людей з усього світу з метою обміну досвідом, знаннями та ідеями. Учасники програми в ході візиту у Китай мали можливість познайомитися з місцевою культурою та технологіями, а також попрацювати над спільними проектами з іншими учасниками.

Тамара представила Україну у фіналі програми, який відбувався з 17 по 24 січня 2024 року. Вона приймала участь у низці участь у різних заходів, включаючи лекції, майстер-класи та зустрічі з представниками бізнесу та урядових установ.

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту вітає Тамару Берестяну з потраплянням у фінал програми Seeds For Future та бажає їй успіхів у подальшій професійній кар’єрі.

Запрошуємо всіх зацікавлених вступників 2024 року  до процесу отримати знання на кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту у Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій та стати  професіоналом у сфері інформаційної та кібербезпеки.