Підготовка то комплексної підготовки з кібербезпеки на кафедрі СІКЗ

16:07, 11-02-2024

На кафедрі Систем інформаційного та кібернетичного захисту (СІКЗ) продовжується робота на перехід до комплексної підготовки  фахівців з кібербезпеки нового рівня, які не лише володіють глибокими знаннями з кібербезпеки, але й здатні  працювати з сучасними засобами захисту інформації згідно з українським законодавством.

Комплексні системи захисту інформації (КСЗІ) – це багаторівнева система, яка поєднує в собі організаційні, правові, програмно-апаратні та криптографічні методи захисту інформації.

Навчаючись на кафедрі СІКЗ, ви:

• Отримаєте ґрунтовні знання про принципи побудови та функціонування КСЗІ
  • Ознайомитеся з різними типами КСЗІ, такими як:
  • Системи захисту інформації в автоматизованих системах
  • Системи захисту інформації в комп'ютерних мережах
  • Системи захисту інформації від несанкціонованого доступу
  • Системи криптографічного захисту інформації

Дізнаєтеся про методи та засоби захисту інформації, що використовуються в КСЗІ, включаючи:

• Засоби технічного захисту інформації (ТЗІ)
  • Програмні та апаратні засоби захисту
  • Системи криптографії
  • Системи аутентифікації та доступу
  • Системи захисту інформації в мережах
  • Системи виявлення та запобігання вторгненням

Отримаєте практичні навички:

• Аналізу та оцінки ризиків інформаційної безпеки
  • Проектування та впровадження КСЗІ
  • Експлуатації та адміністрування КСЗІ
  • Використання ТЗІ для захисту інформації

Особлива увага на кафедрі СІКЗ приділяється вивченню засобів ТЗІ. Ви ознайомитеся з:

Різноманітними типами ТЗІ, такими як:

• Апаратні засоби (криптографічні модулі, системи контролю доступу)
  • Програмні засоби (антивіруси, фаєрволи, системи виявлення вторгнень)
  • Мережеві засоби захисту (VPN, DMZ)
  • Принципами роботи та застосування ТЗІ

Практичними навичками роботи з ТЗІ, що дозволить вам:

• Аналізувати та оцінювати ризики інформаційної безпеки
  • Проектувати та впроваджувати КСЗІ
  • Ефективно використовувати ТЗІ для захисту інформації

Навчання на кафедрі СІКЗ – це:

• Глибокі теоретичні знання
  • Практичні навички роботи з сучасними засобами захисту інформації
  • Можливість працевлаштування у кращих компаніях України

Хочете стати затребуваним фахівцем з кібербезпеки?

Вступайте до навчання на кафедру Систем інформаційного та кібернетичного захисту!

Ми допоможем стати вам високопідготовленим фахівцем з кібербезпеки та захисту інформації, здатним конкурувати на ринку високооплачуваних робочих місць в ІТ-галузі.