Студенти 4 курсу опановують "Кібербезпеку банківських та комерційних структур" крокуючи в ногу з динамічною галуззю

12:32, 24-03-2024

Студенти 4 курсу кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, які навчаються за спеціальністю 125 "Кібербезпека та захист інформації", продовжують вивчення важливої дисципліни "Кібербезпека банківських та комерційних структур".

У сучасному світі, де кіберзагрози постійно еволюціонують, захист інформаційних систем банків та комерційних структур від несанкціонованого доступу стає пріоритетним завданням.

Вивчення цієї дисципліни дає студентам:

• Глибоке розуміння специфіки кіберзагроз, з якими стикаються банківські та комерційні структури.
  • Знання та навички, необхідні для розробки та впровадження ефективних систем захисту інформації.
  • Практичний досвід роботи з сучасними інструментами та методами кібербезпеки.

Програма дисципліни "Кібербезпека банківських та комерційних структур" охоплює такі основні теми:

• Особливості інформаційних систем банків та комерційних структур.
  • Типові кіберзагрози, з якими стикаються фінансові установи.
  • Методи та засоби захисту конфіденційної інформації.
  • Забезпечення стійкості інформаційних систем до кібератак.
  • Розслідування кіберінцидентів.
  • Нормативно-правова база у сфері кібербезпеки.

Окрім теоретичних знань, студенти отримують практичний досвід під час лабораторних занять.

На лабораторних заняттях студенти вивчають принципи роботи різних систем захисту інформації, налаштовують та адмініструють системи захисту інформації, проводять тестування на стійкість інформаційних систем до кібератак.

Вивчення дисципліни "Кібербезпека банківських та комерційних структур" дає студентам знання та навички, які затребувані на ринку праці.

Випускники кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій успішно працюють у провідних банках та комерційних структурах, захищаючи їхні інформаційні системи від кіберзагроз.

Крім того, студенти мають можливість брати участь у наукових проектах університету, відвідувати семінари та конференції, присвячені кібербезпеці, проходити практику у провідних компаніях галузі.

Кафедра Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій запрошує всіх, хто прагне до успішної кар'єри в сфері кібербезпеки, долучатися до нашого колективу!