Вітаємо студентів–маркетологів в аудиторіях університету!

17:13, 19-04-2023

17 квітня 2023 року студенти 1 та 2 курсів Державного університету телекомунікацій повернулися до очного навчання. Рішення про повернення студентів до очної форми навчання сприйнялось з безперечною радістю і викладачами кафедри, і студентами. Тісний щоденний контакт в режимі реального спілкування є головною перевагою навчання в аудиторії. В перспективі така взаємодія сприятиме покращенню теоретичних та практичних знань та навичок наших  студентів.

Для студентів старших курсів продовжується дистанційна форма навчання, яка вже стала адаптивним механізмом реалізації освітнього процесу. Викладачі кафедри маркетингу  освоїли нові технології та мультимедійні ресурси які дозволили максимально продуктивно проводити заняття у дистанційному форматі. Для організації дійсно якісного процесу дистанційного навчання була проведена систематична робота як студентів, так і викладачів кафедри маркетингу на протязі всього терміну навчання. Заняття в системі ZOOM дозволили побудувати ефективну комунікацію між викладачами та студентами. Крім того, в системі Moodle були розроблені та ефективно впроваджені комплекти завдань (тестових та практичних) для проведення проміжного контролю знань, семестрових заліків та екзаменів.

Ці напрацювання будуть і надалі використовуватись викладачами кафедри у навчальному процесі, а студенти зможуть застосовувати знання та вміння набуті під час дистанційного навчання в навчальніх аудиторіях університету.