Найкращі студенти кафедри ІКБ за рейтингом International business machine corporation

09:35, 30-10-2023

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки співробітничає із багатьма відомими міжнародними компаніями, що працюють у сфері кібербезпеки, в тому числі - International Business Machines Corporation, більше відома як IBM. Завдяки продуктам IBM студенти кафедри вивчають найкращі та найсучасніші технології у галузі забезпечення захисту інформації. Необхідно підкреслити, що провідна світова дослідницька і консалтингова компанія у сфері інформаційних технологій Gartner вже тринадцять разів поспіль називає IBM лідером в магічному квадраті Gartner Security Information and Event Management (SIEM). Це говорить про те, що на кафедрі ІКБ вивчаються технології кібербезпеки найкращого світового рівня. Співпраця із IBM допомагає студентам кафедри ІКБ практично застосовувати свої навички, розвиватися і вдосконалюватися у галузі захисту інформації. Дана академічна підготовка дозволяє здобувачам освіти успішно впроваджувати наукові знання у практичну діяльність.

Під керівництвом доцента кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки, кандидата військових наук Гахова Сергія Олександровича майбутні фахівці з кібербезпеки успішно проходять чисельні навчальні курси ІBM від Cybersecurity Fundamentals до вивчення програмного комплексу IBM QRadar SIEM. Цієї осені команда IBM вирішила нагородити найкращих студентів кафедри ІКБ корпоративними призами за проявлену активність, аналітичне мислення та глибокі знання.

Святкові подарунки від міжнародного партнера отримали наступні магістри та бакалаври: група БСДМ61 – Шулімова Дар’я; група БСД31 – Верестюк Іван, Поремський Ярослав, Савченко Вадим,  Стожок Максим,  Хоменко Микита, Яковенко Ярослав; група БСД32 – Чайківський Віталій, Маяцький Орест,  Балацький Андрій, Довгошея Дмитро; БСД33 – Вострих Данило, Севертока Олексій, Чеглаков Лев; БСД34 – Пивоварський Віталій, Репетюк Єлизавета, Смірнов Михайло, Талан Анна, Недбайлюк Діана.

Вітаємо переможців і бажаємо успішного кар’єрного і творчого розвитку та наснаги для освоєння нових вершин!