Укр.

Інноваційні горизонти: зустріч з представником IBM відкриває нові шляхи для студентів кібербезпеки

12:13, 14-02-2024

12 лютого 2024 року відбулась зустріч з представником компанії IBM - Андрієм Кузьменко та бакалаврами і магістрами кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки, яка стала захоплюючою подією для молодих майстрів цифрового світу. IBM, як символ інновацій та передових технологій, завжди привертала увагу тих, хто прагне розуміти й удосконалювати цей світ. Історія створення компанії IBM переповнена величними досягненнями та революційними ідеями, які змінили обличчя сучасної технологічної індустрії.

На прохання студентів поділитися порадами щодо розвитку кар’єри Андрій Кузьменко, який потрапив у цю визначну компанію 11 років тому, підкреслив, що його шлях у IBM був непростий. Перед цим він працював у багатьох інших ІТ компаніях і щоб потрапити у IBM пройшов 7 співбесід. Це лише підкреслює той факт, що вимогливість,  рішучість і ЗНАННЯ, потрібні для просування в цьому інноваційному середовищі. Керівник напряму IBM Security у країнах СНД  з великим інтересом вислухав усі запитання студентів та давав вичерпні відповіді. Він підкреслив, що для досягнення успіху у сфері кібербезпеки необхідно намагатися, випробовувати свої сили та постійно розвиватися. Майбутні кібер-офіцери зрозуміли, що для успішного розвитку кар’єри у  компанії IBM необхідно активно брати участь у всіх заняттях та парах, а також проходити відповідні курси та тренінги,  одержуючи сертифікати, що, як підкреслив наш почесний гість, являється яскравим підтвердженням високого професійного рівня. Представник IBM зазначив, що доступ до програмного забезпечення IBM не є загальнодоступним, але студенти кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки мають унікальну можливість під керівництвом доцента, кандидата військових наук – Сергія Олександровича Гахова активно вивчати програмний комплекс IBM QRadar SIEM - один із ключових інструментів у сфері кібербезпеки, який дозволяє виявляти та реагувати на потенційні загрози та атаки в реальному часі. Вивчення цього програмного забезпечення IBM надає студентам не лише теоретичні знання, а й практичні навички, які будуть надзвичайно корисні в майбутній професійній діяльності.

Під час бесіди зі студентами, Андрій Кузьменко відзначив активну участь здобувачів освіти у діалозі, а також нагородив кращих з них призами за висунуті запитання. Він також поділився цікавим фактом про те, що IBM використовує штучний інтелект у своїй діяльності. Це підкреслило передові технології, якими користується компанія, та її лідерську позицію у світі інновацій.

Наша зустріч із представником компанії IBM не лише надихнула студентів на подальший розвиток у сфері кібербезпеки, але й розкрила їм нові горизонти у використанні передових технологій, таких як штучний інтелект, у їхній майбутній кар'єрі. Ця важлива подія надихнула бакалаврів та магістрів на подальші зусилля у вивченні та розвитку в сфері кібербезпеки та дала відчуття того, що завдяки наполегливості та постійному самовдосконаленню можна досягти великих успіхів у цій важливій галузі.