Smart-технології: крок у світ штучного інтелекту

12:25, 24-03-2024

Мрієте творити майбутнє? Захоплюєтесь інноваціями, що роблять наше життя кращим? Тоді кафедра штучного інтелекту Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) – ваш правильний вибір!

Smart-технології – це не просто модний тренд, це революція, що змінює світ.

Від розумних будинків до безпілотних автомобілів – штучний інтелект пронизує всі сфери життя.

Навчаючись на кафедрі штучного інтелекту ДУІКТ, ви:

• Отримаєте знання та навички, які необхідні для створення та впровадження smart-технологій.
  • Зможете розробляти інтелектуальні системи, що роблять життя людей комфортнішим, безпечнішим та економнішим.
  • Отримаєте можливість працювати над найактуальнішими проектами у сфері AI.

Чому ДУІКТ?

• Високий рівень викладання: наші викладачі – це досвідчені фахівці, які активно працюють у сфері штучного інтелекту.
  • Сучасне обладнання: кафедра оснащена найсучаснішими лабораторіями, де ви зможете отримати практичний досвід роботи з AI-технологіями.

Станьте частиною команди, яка творить майбутнє! Вступайте на кафедру штучного інтелекту ДУІКТ!

Підписуйтесь на наші канали в соціальних мережах, щоб бути в курсі усіх кафедри!