Укр.

Студентка ДУІКТ отримала диплом від компанії «Хуавей Україна»

17:14, 30-04-2024

24 квітня 2024 року компанія «Хуавей Україна» провела урочисте вручення сертифікатів кращим студентам технічних університетів, які пройшли навчання за програмою дуальної освіти.

Цього року в проєкті брали участь Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій  (ДУІКТ), Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) та Національний авіаційний університет (НАУ).

Пишаємось студенткою 3 курсу кафедри штучного інтелекту  ДУІКТ  Халаповою Софією, яка підтвердила отримані навички в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) під час проходження фінального тестування та отримала диплом дуальної освіти.

Дуальна форма здобуття вищої освіти від «HUAWEI UKRAINE» та ДУІКТ – це можливість одночасно навчатися в університеті та працювати за спеціальністю, переймаючи досвід найкращих менторів провідної міжнародної компанії в галузі ІКТ. Це ідеальні умови для старту кар’єри студентів ДУІКТ.