Практика очима студентів спеціальності «Менеджмент»

16:07, 01-05-2023

З 13 по 24 лютого 2023 року у студентів ІІ курсу спеціальності «Менеджмент» тривала навчальна практика. Студенти нашої кафедри проходили практику на різних підприємствах міста Києва та інших областей. Кожен мав можливість обрати місце проходження практики за власним бажанням та інтересом. Кожен мав можливість опинитися в реальних умовах бізнесу, познайомитись з структурою підприємства, його документообігом та особливостями галузевої належності, тобто побачити на практиці все те, що вивчалося теоретично і отримати мотиваційні важелі до навчання надалі.

Навчальна практика студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх спеціалістів до реальної практичної роботи, забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки.

Метою практики є вивчення напрямків діяльності та організації роботи установ, де проходить практика: закріплення, поглиблення і розширення знань з теоретичних дисциплін та їх застосування до розв'язання актуальних проблем; одержання навиків проведення конкретних розрахунків, проведення чисельного експерименту; підготовка до майбутньої роботи за спеціальністю.

Завданням практики є вивчення структури та організації діяльності установ за місцем проходження практики: ознайомлення з питаннями наукової організації праці; засвоєння методів чисельного дослідження задач, спрямованих на розв'язування конкретних виробничих проблем; вивчення технічної документації та ознайомлення з вимогами до її оформлення; поглиблення навиків роботи з обчислювальною технікою, набуття практичних навиків на робочих місцях.

Наші студенти діляться враженнями за допомогою презентацій: