Менеджер – одна із затребуваних професій в Україні

11:28, 18-10-2023

Менеджер — одна з найпопулярніших професій в Україні. Проте в багатьох уявлення про те, чим займаються ці спеціалісти доволі розмите. Таких фахівців називають управлінцями, начальниками, керівниками, адміністраторами. Та що насправді стоїть за цими визначеннями?

Менеджмент (з англійської «керувати») — це напрям діяльності, пов’язаний з організацією та контролем робочого процесу. Відповідно, менеджер — це фахівець, який керує процесами виробництва, товарообігу, надання послуг у певному відділі чи в межах усього підприємства, а також контролює якість робіт, їхню ефективність.

Менеджер – це лідер, який може організувати колектив довкола спільної мети, мотивувати команду до ефективної та якісної роботи. Хороший фахівець із менеджменту — це симбіоз управлінця, стратега, мотиватора, посередника між компанією та її клієнтами.

Що робить менеджер? Якщо говорити узагальнено, то такий фахівець керує бізнес-процесами, персоналом, клієнтською базою, займається розвитком компанії. У межах своєї діяльності може:

• планувати й організовувати роботу команди на підприємстві;
  • аналізувати ринкові тенденції та дії конкурентів;
  • планувати й контролювати бюджет проекту та підприємства;
  • керувати персоналом, мотивувати підлеглих;
  • визначати стратегію підприємства та план її реалізації;
  • підтримувати ділові відносини з бізнес-партнерами підприємства та клієнтами;
  • запускати в роботу і вести проекти, контролюючи проміжні й кінцеві результати.

Саме від рішень і дій менеджера залежить розвиток бізнесу, рівень прибутку  підприємства та його фінансових витрат.

У 2023 році регулярно з’являються оголошення про відкриття вакансії менеджер у тій чи іншій сфері. На ринку праці потрібні різні види менеджерів:

• Менеджер проекту

з/п 20 000 –  40 000 грн./міс.

• Менеджер з розвитку бізнесу

з/п 20 000 – 50 000 грн./міс.

• Менеджер людських ресурсів

з/п 20 000 – 40 000 грн./міс.

• HR директор

з/п 40 000 – 90 000 грн./міс.

• Менеджер з соціальної відповідальності підприємства

з/п 21 000 – 48 000 грн./міс.

• Операційний менеджер

з/п 30 000 – 53 000 грн./міс.

• Менеджер з   логістики

з/п 25 000 – 49 000 грн./міс.

• Менеджер з інформаційної безпеки

з/п 26 000 – 46 000 грн./міс.

• Менеджер інновацій

з/п 30 000 – 75 000 грн./міс.

• Фінансовий менеджер

з/п 30 000 – 50 000 грн./міс.

• Керівник фінансового відділу

з/п 50 000 – 100 000 грн./міс.

• Директор зі стратегічного розвитку

з/п 45 000 –  90 000 грн./міс.

• Менеджер з розвитку продукту

з/п 15 000 – 54 000 грн./міс.

КАФЕДРА МЕНЕДЖМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ЗАПРОШУЄ ВАС НА НАВЧАННЯ!

Будемо раді бачити Вас серед студентів  нашого університету.

Тож зробіть свій упевнений крок в успішне майбутнє!