Запрошуємо на навчання на освітню програму «Економіка підприємств ІТ-бізнесу»

19:01, 25-02-2024

Останній рік у школі - це час, коли вирішується багато питань щодо майбутнього. Вибір професії стає важливим етапом для кожного випускника. І якщо ваші інтереси пов'язані з бізнесом, то кафедра економіки має багато привабливих переваг.

На кафедрі економіки ДУІКТ ми пишаємося можливістю наших студентів спілкуватися з досвідченими професіоналами прямо в аудиторії. Кожного тижня до нас завітають гості лектори-практики з різних сфер економіки, які діляться своїм досвідом.

Кафедра не перший рік плідно співпрацює з провідними компаніями, які надають нашим випускникам перше високооплачуване робоче місце. Наприклад, за останній тиждень два великих банки національного рівня звернулися з пропозицією працевлаштування.

Отже, крім якісної освіти, у нас є ще одна перевага - реальна можливість професійного розвитку ще під час навчання. Наші студенти отримують прямий доступ до робочих місць в провідних компаніях ще до закінчення навчання, що робить їхню кар'єру більш успішною та перспективною.

Цього тижня до нас завітав комерційний директор компанії Варіант Агро Буд, Ілля Жемелинський. Він розказав про цифровізацію бізнесу аграрного сектору, про стан і виклики економіки України в цьому секторі, а також надав кілька порад з побудови кар’єрного шляху.

Переваги навчання у нас:

• Цікава лідерська навчальна програма для підготовки майбутніх керівниць (-ків) бізнесу.
  • Можливість індивідуального графіку.
  • Поглиблена англійська.
  • Інфраструктура: обладнана навчальна аудиторія, гуртожиток, стадіон, їдальня, зручний транспортний хаб неподалік від центру міста.
  • Доступна ціна.
  • Військова кафедра.