Обирайте кращих: переваги навчання на кафедрі «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» у Державному університеті телекомунікацій

15:38, 27-04-2023

Свідомий вибір професії - це важливий крок, який визначає доросле життя кожної людини. Яку професію обрати і як бути затребуваним на ринку праці в майбутньому? Яка професія принесе і задоволення, і фінансову стабільність? Підлітку важко відповісти на ці запитання, бо він не знайомий зі світом професій. Дорослій людині ще важче знайти своє покликання, кардинально змінити своє життя, якщо вибір спеціальності в підлітковому віці виявився невдалим.

В умовах світової економічної кризи, багато абітурієнтів робить свій вибір на користь     економічного напряму. Але, палітра економічних спеціальностей дуже різноманітна. Гідне місце в ній займає спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Підготовка студентів за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здійснюється для виконання ними в майбутньому організаційно-управлінської, комерційної, аналітичної та науково-дослідної діяльності в галузі менеджменту, маркетингу, економіки, фінансів, підприємництва в умовах конкуренції та ринкових відносин в підприємствах різних форм господарювання.

Перевагами фахівців зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» є:

• можливість заснувати та компетентно розвивати власний бізнес у сфері торгівлі, виробництва, надавати якісні послуги та здійснювати операції на біржах;
  • можливість реалізовувати загальні функції управління підприємством;
  • органічне поєднання знань із економіки і права, підприємництва, менеджменту й інформаційно-комунікаційних технологій, а також теорії і практики соціально-економічних відносин, ділового спілкування,  фінансів;
  • функціональна та інформаційна підтримка проектів рішень тощо.

Саме на кафедрі «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» у Державному університеті телекомунікацій:

1. Студенти, не з третього, а першого року, починають вивчати дисципліни професійної та практичної підготовки: «Основи підприємництва», «Менеджмент та адміністрування», «Маркетинг», «Економіка та організація підприємницької діяльності», «Правові основи бізнесу», «Товарознавство».

2. Студентам викладаються дисципліни, що формують у них soft-skills: «Групова динаміка», «Ділові комунікації», «Технології створення та ведення власного бізнесу», «Хмарні технології», «Штучний інтелект».

3. Близько 20% матеріалу по дисциплінам кафедри, циклу професійної підготовки, викладається студентам англійською мовою.

4. Теоретична підготовка ґрунтується на результатах останніх наукових досліджень та наукових розробок, враховує нормативно-правові аспекти та зміни, які постійно оновлюються в області провадження підприємницької, торговельної та біржової діяльності з метою урахування сучасних тенденцій розвитку економіки та ефективного функціонування господарюючих суб’єктів.

5. Практичні заняття  проходять із залученням практиків-виробників та власників бізнесу, які безпосередньо передають студентам власний досвід роботи на різних посадах.

6. Співпраця кафедри з ТОВ «М.Е.ДОК» та ТОВ «ПРОКОМ» надає можливість студентам, під час навчання, опановувати знання із володіння відповідними прикладними програмними продуктами та отримати сертифікати.

7. Невід’ємною практичною складовою підготовки студентів є проходження практик у компаніях-партнерах кафедри.

8. Кафедра на договірних засадах співпрацює з компаніями, які є потенційними замовниками випускників за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Все це сприяє підготовці висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців, а Державний університет телекомунікацій може стати успішним трампліном у доросле життя, для досягнення мети!