Укр.

ПАРТНЕР ПРОПОНУЄ РОБОТУ

11:41, 01-04-2016

Державна служба фінансового моніторингу України (ДСФМУ) оголошує конкурс на заповнення вакантних посад.

Відповідно до статті 15 Закону України «Про державну службу» заповнення вакантних посад здійснюється на конкурсній основі або з кадрового резерву органу. Оголошення про конкурс друкується у засобах масової інформації та розміщується на офіційному веб-сайті Державної служби фінансового моніторингу України.

Наш офіційний партнер, Навчально-методичний Центр ДСФМУ, керуючись Положеннями договору, укладеного з Державним університетом телекомунікацій, запрошує нас взяти участь у конкурсі

Вакансії Державної служби фінансового моніторингу України станом на 01.04.2016

Кваліфікаційні вимоги

Департамент координації системи фінансового моніторингу

Провідний спеціаліст

Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування (економічна, фінанси, банківська діяльність).
Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Досвід роботи у фінансовій та банківській сфері.

Департамент фінансових розслідувань

Начальник відділу

Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування (фінансовий моніторинг, облік і аудит, міжнародна економіка, фінанси), знання іноземної мови.
Стаж роботи за фахом на державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах управління на керівних посадах не менше 5 років.
Досвід роботи у сфері аналітичної роботи, у правоохоронних органах.

Головний спеціаліст

Досвід роботи у сфері аналітичної роботи.

9

Провідний спеціаліст

Досвід роботи у сфері аналітичної роботи.

3

Департамент інформаційних технологій

Заступник директора департаменту - начальник відділу

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Головний спеціаліст

Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування (інформаційні технології).
Досвід роботи у сфері інформаційних технологій.

6

Провідний спеціаліст

Досвід роботи у сфері інформаційних технологій.

8

Управління планування, виконання бюджету, бухгалтерського обліку та роботи з персоналом

Начальник відділу - заступник головного бухгалтера
(власний резерв)

Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування (бухгалтерський облік).
Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3 років або за фахом в інших сферах управління на керівних посадах не менше 5 років.

Головний спеціаліст

Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або за фахом в інших сферах управління на керівних посадах не менше 3 років.

1

Управління контролю та адміністративно-господарської роботи

Провідний спеціаліст

Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування.
Досвід роботи у сфері господарської діяльності.

Юридичне управління

Провідний спеціаліст

Повна юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Досвід роботи в юридичній сфері.

Управління міжнародного співробітництва

Провідний спеціаліст

Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 1 року або не менше 3 років за фахом в інших установах.

1

Більш докладну інформацію дивись за адресою: http://sdfm.gov.ua/