Укр.

Профорієнтаційна робота – виходимо на фінішну пряму

14:52, 08-04-2016

Кафедра економіки, підприємництва та права готується вступити в новий 2016-2017 навчальний рік з новою спеціальністю -  «підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Спеціальність базується на загальновідомих положеннях і результатах сучасних наукових досліджень з підприємництва, торгівлі, біржовій діяльності та орієнтує на актуальні спеціалізації, у рамках яких можлива подальша професійна й наукова кар'єра: інформації й телекомунікації; оптова й роздрібна торгівля; фінансова й страхова діяльність; діяльність у сфері адміністративного й допоміжного обслуговування; транспорт, складське господарство, поштова й кур'єрська діяльність і т.п.

Майбутній випускник, бакалавр із підприємництва, торгівлі й біржової діяльності, буде мати всі підстави для одержання наступної професійної роботи: економіст (економіст із планування, економіст із матеріально-технічного забезпечення, економіст із роботи, економіст зі збуту, економіст інформаційного центру, економіст-маркетолог), організатор з постачання, організатор зі збуту, інспектор торговельний, брокер торговельний, дилер (торговельний), агент комерційний, агент торговельний.

Для забезпечення якісного й ефективного навчання в Університеті є наукові лабораторії із сучасним устаткування й необхідним програмним забезпеченням, висококваліфіковані викладачі, просторі й світлі аудиторії.

Крім того, навчаючись за зазначеною спеціальністю, студент буде мати можливість пройти підготовку за спеціальними сертифікованими курсами в області телекомунікацій, які значною мірою будуть сприяти йому надалі у працевлаштуванні й одержані гідної заробітної платні, яка, у порівнянні з іншими областями, є найвищої.

Саме з такою інформацією пішли до випускників шкіл Соломянського району наші викладачі, з метою зацікавити школярів обрати найбільш сучасний напрямок навчання – у сфері телекомунікацій – у Державному університеті телекомунікацій, який недавно став повноправним членом Міжнародного союзу електрозвязку.