Укр.

16:34, 26-05-2016

26 травня кафедра економіки, підприємництва та права організувала проведення Дня відкритих дверей для випускників економіко-правового ліцею м. Києва.

Економіко-правовий ліцей - освітній заклад у Деснянському районі, розташований по вулиці Мілютенка, 5-Б. У ліцеї навчаються учні 8—11 класів, прийом до 8—10 класів здійснюється на конкурсній основі. Спеціалізації підготовки: економічна та юридична. Ліцей створено на базі середньої загальноосвітньої школи № 212. Свої двері ліцей відкрив 1 вересня 1997 року. Засновником і першим директором стала молодий енергійний педагог, вчитель вищої категорії Гольцова Валентина Петрівна. За час свого існування ліцей вийшов на передові позиції за всіма показниками. От і сьогодні на День відкритих дверей в Державному університеті телекомунікацій ліцеїсти показали високу культуру, вихованість, інтелект, спасибі керівництву ліцею, всім педагогічним працівникам.

Перший проректор з навчальної роботи професор Беркман Любов Наумівна розповіла про університет та його досягнення, про студентів і викладачів. Наш університет в цьому році став повноправним членом Міжнародного союзу електрозв’язку (в структурі ООН) серед 48 університетів світу. Відтепер наші випускники матимуть освіту світового рівня. Єдиний в державі профільний навчальний заклад.

Перед ліцеїстами виступили завідуючі кафедрами навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва. Розповіли про спеціальності та спеціалізації, про кар’єрну перспективу випускників, про життя університету. Захід пройшов успішно і залишив приємне враження від наших можливих майбутніх студентів.