Вступ 2024: Вступ в магістратуру. Особливості реєстрації для участі у вступних співбесідах та фахових іспитах

14:48, 10-07-2023

Відповідно до правил прийому до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій у 2023 році для вступу в магістратуру Вам необхідно скласти вступні випробування у вигляді співбесіди та фахового іспиту.

Щоб прийняти участь у вступних випробуваннях необхідно мати вже створений кабінет вступника (про те, як зареєструвати кабінет вступника можете подивитись відповідну статтю)

Після того як кабінет було успішно зареєстровано, а вся контактна інформація, вступника, була додана. Натискаємо кнопку “Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)”.

Далі “Активні дії” та “Додати”.

Далі необхідно обрати університет, заповнивши всі необхідні поля:

• Регіон;
  • Заклад освіти;
  • Освітній ступінь;
  •  Вступ на основі диплома Бакалавр або Магістр;
  • Форма здобуття;
  • Спеціальність;

Після заповнення всіх полів необхідно натиснути “Пошук”.

Після чого з’явиться перелік можливих вступних випробувань за вказаною вами спеціальністю.

Обираємо потрібний іспит: співбесіда або фахове випробування та натискаємо “Подати заяву на участь у вступному випробуванні”.

У вспливаючому вікні обираєте дату та час складання вступного випробування, поставивши позначку та натиснувши кнопку “Обрати”.

Як результат знизу з’явиться таке повідомлення:

Щоб перевірити, чи була надіслана заява натисніть “Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)”.

Тут будуть відображатись усі ваші подані заяви на вступні випробування з усією інформацію про іспит, дата, час та місце складання вступного випробування, а також статус вашої заяви – нова або підтверджено закладом вищої освіти.

Зверніть увагу! Реєстрація для участі у вступних випробуваннях проводиться в період з 01 липня до 18.00 години 16 липня 2023 року.

Терміни проведення співбесід та фахових іспитів для участі у конкурсному відборі на навчання за державним замовленням та за кошти фізичних осіб:

Приєднуйтесь до нашого телеграм каналу щоб дізнаватися більше цікавих новин з життя кафедри КН, де також ви зможете знайти всі деталі щодо вступу на нашу спеціальність - 122 Комп’ютерні науки.