Практика студентів на кафедрі Комп'ютерної інженерії: Від теорії до практики

21:30, 21-03-2024

Деякі студенти, що вивчають Комп'ютерну інженерію на другому курсі, отримали чудову можливість пройти практику на кафедрі Комп'ютерної інженерії. Під керівництвом інженера Галети Володимира, вони мали можливість застосувати свої знання, отримані протягом попередніх курсів, і освоїти нові. Ця ініціатива надає студентам можливість зануритися у робочий процес відразу ж під час практики та прагнути до нових досягнень.

Для практики студенти отримали доступ до лабораторних та кафедральних приміщень. Щоденно під час виконання завдань вони демонстрували високий рівень професіоналізму та креативний підхід. Завдяки абсолютній свободі дій вони вражали своїм рівнем експертизи та освіченості в технічних питаннях.

Ознайомча практика виявилася важливим етапом у професійній підготовці студентів, дозволяючи їм отримати цінний досвід та уявлення про реальне робоче середовище в галузі Комп'ютерної інженерії.

Ви абітурієнт, і плануєте вступати після школи чи проф-тех освіти? Або після закінчення бакалаврату? всю інформацію по вступу ви знайдете за посиланням

Кафедра КІ ДУІКТ рада бачити всіх зацікавлених в навчанні, активних й амбітних абітурієнтів.

Приходьте на дні відкритих дверей ЩОСЕРЕДИ о 15:00. Не маєте можливості приїхати? Не біда, тоді ми чекаємо на вас онлайн ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в ZOOM

• Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt