Укр.

Зацікавити абітурієнтів: Навчально-науковий інститут Інформаційних технологій ДУІКТ провів Дні відкритих дверей

11:41, 29-04-2024

25.04 та 26.04 пройшли дні відкритих дверей в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій від Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій як в дистанційному, так і в очному форматах.

Кафедра Комп’ютерної інженерії взяла участь у днях відкритих дверей і представила особливості навчання на спеціальності 123 Компʼтерна інженерія, на ряду з колегами галузі 12: 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 126 Інформаційні системи та технології.

Під час дня відкритих дверей, в стінах Університету, абітурієнтам було продемонстровано аудиторії та сучасне обладнання від партнерів кафедри, основним з яких є всесвітньо відома компанія Cisco. З даним мережним обладнанням студенти  працюють під час навчання, вивчають його, налагоджують, програмують.

Очне навчання та новітнє обладнання дають можливість студентам розвивати як hard, так і soft skills, які так затребувані у сучасному світі.

Шановні абітурієнти, якщо Ви хочете бути напряму дотичними до світу інформаційних технологій, вже маєте базові знання і хочете покращувати себе або не маєте знань, але маєте велике бажання навчатись та розвиватись - пропонуємо більш детально познайомитись на днях відкритих дверей, які проходять ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в стінах Університету та для тих, хто з певних причин не може приїхати - онлайн в ZOOM

Passcode: duikt

Вся необхідна інформація по вступу є за єдиним посиланням.