Вакансія від компанії Перший Біт

14:07, 03-02-2022

1С-програміст (стажер)

Компанія "Перший БІТ" - лідер на ринку автоматизації бізнес-процесів клієнтів на базі продуктів 1С. Наші клієнти — провідні українські та міжнародні компанії, для яких ми реалізуємо проекти з автоматизації управлінського та фінансового обліку, МСФЗ, автоматизації складських та торгових операцій, переходу на нові облікові системи КУП та ERP.

У зв'язку із запуском нових проектів у наших клієнтів ми розширюємо наш відділ впровадження та запрошуємо тебе спробувати свої сили.

Наш співробітник:

1) хоче стати класним програмістом 1С.
2) допитливий і готовий вивчати нове.
3) готовий відповідати за свій результат та результат роботи всієї команди.

Що потрібно буде робити?

1) багато вчитися.
2) вирішувати завдання клієнтів у межах поточних проектів.
3) брати участь у переговорах із новими клієнтами.
4) знаходити оптимальний спосіб вирішення клієнтських завдань.

Що ми пропонуємо:

1) навчання, що дозволяє за короткий термін стати реальним спеціалістом, справедливу конкурентну систему оплати праці, у якій немає обмеження із зарплати «згори».
2) професійний розвиток - від роботи з невеликими клієнтами до ведення проектів у компаніях-лідерах ринку.
3) постійне навчання новим технологіям та знанням, підтримку з боку колег.
4) можливість кар'єрного зростання – у керівника проектів, керівника відділу чи цілого нового офісу.
5) можливість гнучкого робочого графіка, також розглядаємо успішних кандидатів із регіонів з можливістю віддаленої роботи та роботи в режимі відряджень.

Контакти:

lpdaviduk@1bit.ua, +380689307675, Любов