Укр.

Захист дисертації Невойт Яніни Володимирівни

16:31, 27-06-2016

30 червня 2016 року о 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.861.06 при Державному університеті телекомунікацій відбудеться захист дисертації Невойт Яніни Володимирівни на тему “Метод оцінювання стану захищеності інформаційних ресурсів на основі дослідження джерел загроз інформаційній безпеці” за спеціальністю 21.05.01 – інформаційна безпека держави на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Адреса: м. Київ, вул. Солом’янська, 7, конференц-зала.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність

Бакалавр з цього фаху підготовлений до роботи в інформаційних, аналітичних, архівних, адміністративних, кадрових підрозділах і службах, службах діловодства підприємств, організацій, установ, фірм різного профілю та форм власності, а також в органах державного управління усіх рівнів. Бакалавр з документознавства та інформаційної діяльності за умов набуття відповідних знань і практичних вмінь може адаптуватись до таких суміжних напрямів діяльності, як маркетингова, рекламна, зв’язки з громадськістю, обліково-контрольна та ін.

Спеціалізація: Документознавство та інформаційна діяльність