Укр.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій з високими результатами на всеукраїнських змаганнях «Різдвяні старти»

19:00, 10-01-2024

6-7 січня 2024 року наша столиця м. Київ радо приймала спортсменів з усієї України. Команда з легкої атлетики кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на всеукраїнських змаганнях «Різдвяні старти» з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих вкотре показала високі результати в спортивних баталіях спортсмени-студенти: Перната Ірина з бігу на 800 м та штовханні ядра 7 кг Дмитро Шарга.

За виступом спостерігали та вболівали своїх команд тренери та наставники спортсменів, котрі, своєю чергою, показували фантастичні результати. Бажаємо нашим спортсменам, які є гордістю спорту ДУІКТ здоров’я та вдалих виступів на майбутніх чемпіонатах! Дякуємо Богу та ЗСУ за можливість спортивних змагань!