Укр.

ДУІКТ – вибір № 1 для вступу: університет отримав три найвищі фахові міжнародні відзнаки

11:19, 10-05-2024

26-27 квітня 2024 року у Сороковій міжнародній спеціалізованій онлайн виставці «Освіта та кар’єра – 2024» Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій здобув нагороди у трьох головних номінаціях.

В рамках виставки для українських закладів вищої освіти ДУІКТ став лідером та отримав відзнаки:

1. Диплом з присвоєння почесного звання «Лідер вищої освіти України».

1. Гран-прі у номінації «Досягнення у працевлаштуванні випускників закладу вищої освіти».

1. Диплом за інноваційну діяльність з упровадження організаційно-педагогічних процесів у закладах освіти для підвищення якості освіти і освітньої діяльності.

У виставці взяли участь заклади освіти з України, Німеччини, Польщі, Литви, Австрії, Чехії, Словаччини, Кіпру, Болгарії.

Визнання Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на міжнародному рівні підтверджує високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти за критично важливими напрямами підготовки та на професійному науково-педагогічному рівні.