Про освітній центр «Крим-Україна», «Донбас-Україна»

Вступ 2024
Правила прийому
Перелік спеціальностей для вступу на 1 курс
Перелік конкурсних предметів для вступу на 1 курс
Вартість навчання
Державне замовлення
Програми вступних іспитів 2024
Поширені запитання
Поширені запитання - Магістр
Консультації до національного мультипредметного тесту
Консультації до фахових іститів
Путівник учасника НМТ-2023
Вступ на 2 курс
Вступ на 3 курс
Вступ в магістратуру
Пільгові категорії вступників
Особам з тимчасово окупованих територій
Положення про приймальну комісію
Апеляційна комісія

Про освітній центр «Крим-Україна», «Донбас-Україна»

Відповідно до Наказу МОН № 271 від 01.03.2021 розроблено «Порядок прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, тимчасово окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей, території населених пунктів на лінії зіткнення».

На основі запропонованого порядку, дітям з тимчасово окупованих територій відкривається новий, значно простіший шлях для отримання атестатів і вступу до вищих навчальних закладів на території України.

З цією метою на базі Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (далі - Університет) при приймальній комісії працює освітній центр «Донбас-Україна», « Крим-Україна».

Активна робота з абітурієнтами проводитися з червня по вересень поточного року.

Допомогою ОЦ «Крим-Україна», «Донбас – Україна» можуть скористатися три категорії вступників:

• абітурієнти, які не мають українського атестату та не складали ЗНО. (такі вступники проходять державну підсумкову атестацію за спрощеною процедурою на базі ОЦ «Крим-Україна», «Донбас-Україна» та отримують відповідну довідку. У довідці за всіма предметами, що є в переліку, вказується «атестовано», а за державну підсумкову атестацію виставляється дві оцінки – з предметів «Українська мова» та «Історія України». Середній бал атестату розраховується як середнє арифметичне цих двох оцінок. Довідка про успішне проходження річного оцінювання і ДПА є підставою для допуску абітурієнта до вступних випробувань та подальшого зарахування до Університету.)
  • абітурієнти, які мають документ про освіту державного зразка (атестат), але не складали ЗНО такому разі вступ відбувається за вступними випробуваннями, що зазначені у правилах прийому до Університету.)
  • абітурієнти, які мають український атестат та відповідні сертифікати ЗНО они можуть вступати до будь-якого навчального закладу України. В тому числі, незалежно від того, на який бал абітурієнт здав ЗНО, за ним зберігається право вступати за спрощеною процедурою).

Відповідальна особа центру:

• Норка Олена Юріївна

• 03110, м. Київ, вул. Солом’янська 7,
  • тел.: (044) 249-25-91
  • 066-227-46-60

Електронна пошта:

• vstup.dut@gmail.com

Графік роботи:

• Пн-пт з 8:00 до 17:00

Адреса уповноваженого закладу середньої освіти:

• 03127, м. Київ, Голосіївський проспект 106/4,
  • тел.: (044) 257-10-28; (044) 366-88-10; 096-386-88-10