Не навчанням єдиним або про студентське життя майбутніх управлінців

15:32, 30-10-2023

Зустрічі зі студентами у позаудиторний час – це завжди цікаво, корисно і приємно. Адже саме в такому неформальному середовищі студенти діляться і своїми мріями, і своїми турботами, і хвилюваннями, і побажаннями, і…

Саме такою теплою та приємною була зустріч куратора Людмили Шкіль зі студентами-бакалаврами другого курсу кафедри публічного управління та адміністрування.

Під час зустрічі встигли обговорити ряд важливих і цікавих для студентів питань. Зокрема, про можливість змішаної форми навчання, заняття в режимі онлайн для студентів, які не мають змоги відвідувати заняття очно тощо.

Одним з найважливіших питань сьогодення, звичайно, є безпека студентів, адже нашій молоді доводиться долати надзвичайні труднощі – навчатися, здобувати освіту, виховувати силу волі та відповідальність під час воєнного стану. Тому знання з безпеки життєдіяльності є необхідною компонентою, в реаліях сьогодення студентам дуже важливо постійно нагадувати про правила поведінки під час воєнних дій.

Куратор групи ПУА-21 Людмила Шкіль під час зустрічі приділила особливу увагу питанням організації безпечного навчання та проживання під час війни. Студенти разом з куратором обговорили нагальні питання навчального процесу в умовах війни в Україні, наголосили на важливості підготовки до сесійного періоду, узагальнили інформацію про важливість психологічної підтримки оточуючих у такий складний період.

Особливу подяку хочеться висловити старості групи ПУА-212 Юлії Денисенко за сумлінне ставлення до своїх обов’язків, за гарну організацію та своєчасне донесення інформації студентам.

Сподіваємось, що наступні зустрічі будуть проходити під мирним небом у нашій вільній та незалежній Україні!