Якщо ти хочеш навчитися готувати якісні регуляторні акти та аналізувати наслідки їх прийняття – тобі на кафедру публічного управління та адміністрування ДУІКТ

16:23, 29-02-2024

Кафедра публічного управління та адміністрування Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій широко застосовує практико-орієнтоване навчання, використовуючи кейси з практики діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування. Так, під час вивчення дисципліни «Оцінка наслідків регуляторних впливів держави» освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти застосовуються ресурси Платформи ефективного регулювання.

Платформа ефективного регулювання пропонує всім зацікавленим сторонам (бізнесу, громадськості та органам влади) сучасні інструменти, що допомагають бізнесу зрозуміти та виконати правила, які встановлює держава, контролювати, як вони формуються; долучатися до громадського обговорення рішень, що впливають на бізнес, та формування ефективних правил на ринках.

Для органів влади на Платформі розміщено інструменти для перегляду правил на ринках, онлайн-калькулятори аналізу регуляторного впливу, тесту малого підприємництва (М-Тесту), бюджетних витрат.

Студенти використовують ресурси Платформи ефективного регулювання при підготовці практичних завдань. Зокрема, корисними є приклади підготовлених аналізів регуляторного впливу, підготовлених М-Тестів, приклади формулювання проблем та цілей державного регулювання.

Такий підхід до опанування навчального матеріалу забезпечує формування у студентів практичних умінь і навичок, необхідних для підготовки якісних регуляторних актів, обґрунтованого аналізу потенційного регуляторного впливу після їх прийняття й запровадження та загалом готує наших випускників до якісної професійної діяльності!

Тож, якщо ти хочеш навчитися готувати якісні регуляторні акти,

аналізувати наслідки їх прийняття, плануєш змінювати країну –

тобі на кафедру публічного управління та адміністрування ДУІКТ!

Доєднуйся до нашої дружньої компетентної студентської родини!