Укр.

Вітаємо першокурсників-маркетологів зі вступом до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій

09:34, 05-09-2023

Колектив кафедри маркетингу щиро вітає нове поповнення студентів першого курсу – маркетологів зі вступом до нашої дружньої родини! Саме з цього моменту для вас почнеться насичений неймовірними емоціями шлях студентства, наповнений цікавим навчанням і захоплюючим університетським життям.

Дорогі першокурсники, ви прийшли до Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, щоб реалізувати свої здібності, стати найуспішнішими спеціалістами-маркетологами. Викладачі кафедри забезпечать всі умови, щоб ви могли втілити в життя свої мрії і бажання.

Ми будемо щиро ділилися з вами знаннями сучасних теорій і навичок технологій маркетингової діяльності, а наші партнери – представники відомих компаній – допоможуть своїм досвідом практичної діяльності і фаховою майстерністю.

На жаль, і в цьому році через продовження повномасштабної війни проти України, постійні повітряні тривоги і ракетні обстріли, початок нового навчального року має свої особливості. Але ми переконані, що цей виклик ми успішно подолаємо і повернемося до повноцінного мирного і цікавого університетського життя.

Бажаємо вам, щоб навчання в університеті пройшло з максимальною користю, тому що Вам прийдеться розбудовувати післявоєнну інноваційну креативну Україну. Творчого натхнення, креативних ідей, успіхів у навчанні, науковій та громадській роботі!

Щасливих вам студентських років!