Укр.

Участь у засіданні Експертної Ради

09:54, 16-06-2016

Участь у засіданні Експертної Ради з проблем секторального розвитку та підприємництва Департаменту атестації наукових кадрів МОН України

Завідувач кафедри маркетингу – д.е.н., професор Виноградова Олена Володимирівна 15 червня 2016 року прийняла участь у черговому засіданні Експертної Ради з проблем секторального розвитку та підприємництва Департаменту атестації наукових кадрів МОН України.

Під час засідання вирішувалися важливі питання атестації наукових кадрів вищої кваліфікації – експертиза дисертаційних робіт, встановлення рівня теоретичної підготовки здобувачів, відкриття спеціалізованих вчених рад з захисту дисертацій, рекомендація до включення до переліку фахових видань наукових журналів та збірників наукових праць провідних навчальних та наукових закладів України.