Укр.

Важливе партнерство: ДУІКТ став першим університетом в Україні, який долучився до міжнародної програми BLOCKCHAIN CENTER

15:07, 24-04-2024

24 квітня 2024 року Binance Academy, відкритий освітній центр з блокчейну та криптовалют компанії Binance, спільно з незалежною міжнародною некомерційною дослідницькою лабораторією Blockchain Center, яка займається розвитком талантів у галузі блокчейну через освіту у всьому світі, оголосили про важливе партнерство з Державним університетом інформаційно-комунікаційних технологій України. Це перший університет в Україні, який долучився до міжнародної програми BLOCKCHAIN CENTER, що налічує понад 200 учасників у всьому світі.

У рамках партнерства передбачено проведення комплексної серії навчальних курсів тривалістю десять тижнів для професорсько-викладацького складу університету. Курси, які веде Binance Academy, спрямовані на поглиблення розуміння блокчейну та відповідності стандартам.

Після успішного завершення програми кожен викладач отримає унікальний NFT-сертифікат, який підтвердить їхню класифікацію.

Binance Academy невпинно працює над тим, щоб забезпечувати знаннями не тільки студентів через такі ініціативи, як Школа криптовалют, але й викладачів, підкреслюючи значущість обміну знаннями для просування технологічних інновацій.

"Для Binance створення цього альянсу є природним продовженням нашої мети формування обізнаної та впевненої у собі глобальної спільноти, здатної вправно орієнтуватися у сфері криптовалют та блокчейну. Особливо в Україні, де ми бачимо великий потенціал для зростання та інновацій у цій галузі. Це партнерство дозволяє нам безпосередньо інвестувати в навчання українського населення, прокладаючи шлях до успішної інтеграції та адаптації цих технологій у місцевому середовищі та на світовому рівні", — розповів Кирило Хом'яков, регіональний голова Binance в CEE та Центральній Азії.

Вікторія Жебка, професор та завідувач кафедри Технологій цифрового розвитку Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій України, висловила своє захоплення цією співпрацею, зазначивши: «Я рада оголосити про нове партнерство між нашим університетом і Binance Academy та Blockchain Center. Завдяки підтримці Binance Ukraine ми отримали унікальну можливість значно розширити нашу освітню програму, інтегрувавши передові знання технологій блокчейну. Ми з нетерпінням очікуємо можливості поділитися цими знаннями і досвідом з іншими університетами, допомагаючи їм інтегрувати інновації в їхні академічні програми. Основною метою є підготовка студентів до викликів, які існують у сучасному технологічному світі».

Про Binance Academy:

Binance Academy є лідером у сфері освіти з блокчейну та криптовалют, пропонуючи понад 1000 статей та глосаріїв, а також курси з блокчейну, криптовалют, Web3, та інших актуальних тем. Заснована у 2018 році, платформа вже обслуговує мільйони користувачів на понад 30 мовах. Освітні ініціативи Binance Academy охоплюють програми «Навчай і заробляй», програму залучення університетів, програму студентських амбасадорів, а також співпрацю з провідними платформами онлайн-навчання, професійними асоціаціями та галузевими альянсами, що робить її важливим ресурсом для освіти у цих швидко зростаючих технологічних галузях.

Про Blockchain Center:

Blockchain Center — незалежна некомерційна дослідницька лабораторія, яка сприяє розвитку індустрії блокчейну через освіту, дослідження та розробку. Лабораторія співпрацює з академічними установами та провідними представниками галузі на глобальному рівні, сприяючи формуванню професійного середовища Web3 та стимулюючи інноваційний розвиток. Blockchain Center надає можливості для майбутніх фахівців досліджувати, експериментувати й розробляти нові блокчейн-рішення.