Укр.

ДУІКТ запрошує на день відкритих дверей: все про надсучасну освітню програму "Технології цифрового розвитку" - 1 травня Online, 2 травня Offline

17:46, 29-04-2024

Шановні абітурієнти!

Кафедра технологій цифрового розвитку Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій запрошує Вас ознайомитися з освітньою програмою «Технології цифрового розвитку» спеціальності "121 - Інженерія програмного забезпечення" (програмування у поєднанні з цифровими технологіями, зокрема blockchain та алгоритми роботою з криптовалютою).

Це сучасна спеціальність, яка буде завжди затребувана на ринку праці та гарантуватиме високий рівень заробітної плати.

Що дізнаєтеся?

1. Особливості вступу в 2024 році.
  2. Особливості навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій.
  3. Переваги освітньої програми «Технології цифрового розвитку».
  4. Дисципліни, які будуть викладатися протягом всього навчання.
  5. Особисто познайомитеся з представниками компаній-партнерів кафедри.
  6. Дізнаєтеся думку студентів з приводу навчання.
  7. Ви будете мати унікальну можливість зареєструватись на безкоштовний курс «Основи програмування Python» від наших працівників кафедри.
  8. Матимете можливість задати всі питання, що Вас цікавлять.

Де?

На платформі zoom

Ідентифікатор конференції: 752 2031 7970

Код доступу: CsZa4f

Коли?

1.05.2024 р. о 18.00 (Online у Zoom)

та

2.05.2024 р. о 15.00 (Offline в Університеті)

Приєднуйтесь до нас в телеграм для отримання актуальної інформації з приводу вступу та особливостей програми.